TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE I SPECJALISTYCZNE


Witamy na naszej stronie!
Kompleksowa obsługa w zakresie tłumaczeń.
Zwrot podatku i zasiłki z zagranicy.


534 534 102
krosno@ling4u.pl

Zwrot podatku z zagranicy

PRACOWAŁEŚ ZA GRANICĄ?

Odzyskaj podatek za pracę za granicą

Przeprowadzamy zwrot podatku z zagranicy. Pozyskujemy także zagraniczne zasiłki. Ubiegając się o rozliczenie podatku dochodowego z zagranicy, możesz otrzymać nawet 4000 euro! 

Jak odzyskać zwrot podatków? Wystarczy zgłosić się do nas i mieć dokumenty od pracodawcy. W wielu krajach rozliczenia i zwroty podatku są obowiązkowe. Zajmujemy się odzyskiwaniem podatków już 10 lat. Jeśli masz pytania o zwroty podatków lub zasiłek  - odwiedź nas lub zadzwoń!

Zwrot podatku za granicą 

Pracowałeś za granicą i zależy Ci na zwrocie podatku? Trafiłeś w odpowiednie miejsce! Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu rozliczeń zagranicznego podatku dochodowego. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy przeprowadzą Cię przez wszystkie procedury, dzięki czemu otrzymasz pełen zwrot podatku za granicą. Oprócz tego pomagamy w złożeniu niezbędnych dokumentów uprawniających do otrzymania zagranicznych zasiłków. Nie wiesz, czy przysługuje Ci zwrot nadwyżki podatkowej? Zwrot podatku za granicą przysługuje każdej osobie, która podjęła się legalnej pracy na terenie danego kraju oraz miała z tego tytułu potrącany podatek dochodowy. Z nami uzyskasz zwrot podatku w możliwie najkrótszym czasie.

Zwrot podatku za granicą - profesjonalna pomoc

Rozliczenie dochodu oraz staranie się o zwrot podatku za granicą jest dość skomplikowane, dlatego dobrze powierzyć te zadania sprawdzonej i zaufanej firmie. Możemy pochwalić się ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie rozliczania podatku dochodowego, a także pozyskiwania zagranicznych zasiłków. Dzięki nam możesz otrzymać nawet 4000 euro zwrotu podatku! Wystarczy, że zgłosisz się do nas z kompletem dokumentów od swojego pracodawcy. Nasi pracownicy pokierują Cię dalej oraz pomogą w wypełnieniu odpowiednich pism urzędowych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 534 534 102, lub mailowego: krosno@ling4u.pl. Nie czekaj dłużej i już dziś odzyskaj swój zwrot podatku za granicą!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zgłoś się do nas dzwoniąc pod numer telefonu: 534 534 102 lub przez e-mail krosno@ling4u.pl. Z chęcią Ci pomożemy!