TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE I SPECJALISTYCZNE


Witamy na naszej stronie!
Kompleksowa obsługa w zakresie tłumaczeń.
Zwrot podatku i zasiłki z zagranicy.


534 534 102
krosno@ling4u.pl

Zasiłki rodzinne z Holandii

Holandia jest jednym z krajów UE, w którym można korzystać z zabezpieczeń rodzinnych i socjalnych. Jeśli pracujesz w Holandii i Twoje podatki są odprowadzane do holenderskiego skarbca, masz prawo do zasiłku rodzinnego z tego kraju, nawet jeśli wyjechałeś do Holandii, pozostawiając Twoje dzieci w Polsce. Zasiłek Kinderbijslag przysługuje na uczące się dzieci w wieku mniej niż 18 lat. Wcześniej nie byłeś świadomy, że możesz otrzymać ten zasiłek? To nic, gdyż pomożemy Ci go pozyskać nawet za poprzednich 12 miesięcy.
Oprócz zasiłku rodzinnego może należeć się również dodatek do zasiłku rodzinnego kindgebonden budget. Oferujemy złożenie wniosku do Banku Ubezpieczeń Społecznych (SVB) oraz świadczymy kompleksową obsługę telefoniczną i korespondencją z urzędem socjalnym.
Zasiłek ten jest bardzo opłacalny. Za każde dziecko otrzymasz rocznie ok. 1100 euro. Dodatkowo może przysługiwać Ci ok. 1800 euro rocznie z dodatku Kindgebonden budżet. To ile ostatecznie zasiłku otrzymasz wynika z wielu czynników: liczby dzieci i tego, ile mają lat itp.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zgłoś się do nas dzwoniąc pod numer telefonu: 534 534 102 lub przez e-mail krosno@ling4u.pl. Z chęcią Ci pomożemy!
 

Czym jest holenderski zasiłek na dziecko Kinderbijslag?

Kinderbijslag to comiesięczny holenderski zasiłek rodzinny, który wypłacany jest rodzicom lub opiekunom dzieci w wieku od 0 do 18 lat. Wysokość zasiłku zależy od różnych czynników - liczby dzieci w rodzinie, a także od ich wieku. Zasiłek Kinderbijslag można przeznaczyć na pokrycie kosztów związanych z wychowaniem dziecka, takich jak wyżywienie, ubrania, zajęcia dodatkowe czy wydatki szkolne.

Kto może skorzystać z zasiłku na dziecko w Holandii?

O zasiłek na dziecko Holandia może wystąpić rodzic lub opiekun, który pracuje w Holandii, a jego podatki są odprowadzane do holenderskiego skarbca. Nawet, jeśli wyjechało się za pracą do Holandii samemu, zostawiając dzieci w Polsce, ma się prawo do otrzymania świadczenia. Zasiłki rodzinne w Holandii to pomoc oferowana przez rząd pracującym rodzicom, posiadającym dzieci poniżej 18 roku życia.

Jaka jest wysokość zasiłku rodzinnego w Holandii?

Wysokość zasiłku rodzinnego w Holandii zależy od wieku dziecka. Dla dzieci poniżej 6 roku życia miesięczny zasiłek wynosi 221,49 euro. Dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat miesięczny zasiłek wynosi 268,95 euro. Natomiast dla dzieci w wieku 13-17 lat miesięczny zasiłek wynosi 316,41 euro.

W ling4u pomożemy z wszelkimi formalnościami dotyczącymi ubiegania się o zasiłek na dziecko Holandia. Skontaktuj się z nami już teraz! Serdecznie zapraszamy!