TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE I SPECJALISTYCZNE

tel. +48 534 534 102

Witamy na naszej stronie!
Kompleksowa obsługa w zakresie tłumaczeń.
Zwrot podatku i zasiłki z zagranicy.


534 534 102
krosno@ling4u.pl

Zasiłki rodzinne z Holandii

Holandia jest jednym z krajów UE, w którym można korzystać z zabezpieczeń rodzinnych i socjalnych. Jeśli pracujesz w Holandii i Twoje podatki są odprowadzane do holenderskiego skarbca, masz prawo do zasiłku rodzinnego z tego kraju, nawet jeśli wyjechałeś do Holandii, pozostawiając Twoje dzieci w Polsce. Zasiłek Kinderbijslag przysługuje na uczące się dzieci w wieku mniej niż 18 lat. Wcześniej nie byłeś świadomy, że możesz otrzymać ten zasiłek? To nic, gdyż pomożemy Ci go pozyskać nawet za poprzednich 12 miesięcy.
Oprócz zasiłku rodzinnego może należeć się również dodatek do zasiłku rodzinnego kindgebonden budget. Oferujemy złożenie wniosku do Banku Ubezpieczeń Społecznych (SVB) oraz świadczymy kompleksową obsługę telefoniczną i korespondencją z urzędem socjalnym.
Zasiłek ten jest bardzo opłacalny. Za każde dziecko otrzymasz rocznie ok. 1100 euro. Dodatkowo może przysługiwać Ci ok. 1800 euro rocznie z dodatku Kindgebonden budżet. To ile ostatecznie zasiłku otrzymasz wynika z wielu czynników: liczby dzieci i tego, ile mają lat itp.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zgłoś się do nas dzwoniąc pod numer telefonu: 534 534 102 lub przez e-mail krosno@ling4u.pl. Z chęcią Ci pomożemy!