TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE I SPECJALISTYCZNE


Witamy na naszej stronie!
Kompleksowa obsługa w zakresie tłumaczeń.
Zwrot podatku i zasiłki z zagranicy.


534 534 102
krosno@ling4u.pl

Tłumaczenia

Biuro Tłumaczeń ling4u oferuje:

Obiecujemy najwyższą jakość tłumaczeń i krótkie terminy realizacji.
Możemy nawet wysyłać Ci pisemne raporty bez konieczności odwiedzania naszego biura - jeśli jakaś kwestia wymaga uwagi, po prostu daj nam znać przez e-mail!
Znajdziesz u nas zniżki dla zamówień o większej objętości, a także dla klientów, którzy stale korzystają z tej usługi
Możesz liczyć na nasze specjalistyczne konsultacje w razie jakichkolwiek pytań

Wykonujemy tłumaczenia z wielu języków europejskich, m.in.: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański, niderlandzki, czeski, słowacki, ukraiński, portugalski, szwedzki, duński, norweski, arabski, węgierski, rumuński, turecki, łaciński i inne
 

Rodzaje tłumaczeń

Tłumaczenia pisemne to główna część naszej działalności. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe, zwykłe oraz specjalistyczne
 

Tłumaczymy teksty:

- techniczne
instrukcje obsługi, projekty, katalogi produktów, normy, dokumentacje samochodowe
- informatyczne
oprogramowania, instrukcje użytkowania, oferty
- reklamowe
adaptacja tekstów reklamowych, tłumaczenia materiałów marketingowych
- handlowe
bieżącą korespondencję, oferty handlowe, specyfikacje produktów i usług
- prawne
umowy, akty notarialne, pełnomocnictwa, statuty, ustawy
- ekonomiczne
bilanse, audyty, raporty, biznesplany, kosztorysy
- medyczne
karty informacyjne, przebieg leczenia, zaświadczenia
 

Tłumaczenia ustne:

Przez ostatnie lata mieliśmy okazję wykonać wiele tłumaczeń ustnych. Wykonujemy tłumaczenia zarówno dla firm jak i instytucji publicznych.
 

Wśród oferowanych przez nas usług znajdują się:

- tłumaczenia ustne przysięgłe (wykonywane przy podpisywaniu umów, aktów notarialnych, w czasie zgromadzeń wspólników, również formalności w wielu urzędach i sądach bardzo często wymagają obecności tłumacza przysięgłego, który przekłada wypowiedź i poświadcza protokół swoim podpisem.)
- tłumaczenia konsekutywne (szkolenia, spotkania, rozmowy handlowe itp.) tłumaczenie, w którym tłumacz przekłada wypowiedź mówcy po kilku lub kilkunastu zdaniach
- możliwość zamówienia tłumacza na wyjazdy zagraniczne, np. na targi, konferencje, spotkania handlowe, szkolenia personelu itp.


Zapewniamy całkowitą poufność. 
Wszystkie materiały są w naszej firmie rutynowo traktowane jako poufne. W przypadku dokumentów tajnych lub mających znaczenie dla klienta podpisujemy klauzulę poufności dotyczącą określonych materiałów.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt telefoniczny +48 607 588 413 lub mailowy krosno@ling4u.pl.

 

Tłumaczenia konsekutywne - co to jest?

Tłumaczenie konsekutywne to rodzaj tłumaczenia ustnego, w którym tłumacz wypowiada się po zakończeniu kilku zdań prelegenta. Po przetłumaczeniu ich drugiej osobie, prelegent wraca do kontynuowania dialogu, po czym znów daje czas tłumaczowi, aby ten mógł przetłumaczyć słuchającemu kolejny fragment. W ten sposób toczy się cały przebieg tłumaczenia. Tłumacz może tłumaczyć wypowiedzi płynące od obydwóch rozmówców. Ten rodzaj tłumaczenia ustnego jest powszechnie stosowany w sytuacjach biznesowych, podczas konferencji, wywiadów, konsultacji medycznych czy ślubów.

Tłumaczenie ustne konsekutywne - czym musi wyróżnić się tłumacz konsekutywny?

Tłumaczenie ustne konsekutywne może stanowić spore wyzwanie, ponieważ tłumacz musi zapamiętać, co zostało powiedziane, a następnie to przetłumaczyć, starając się jednocześnie zachować wierność temu, co powiedział mówca. Tłumacz konsekutywny musi również być w stanie nadążać za tempem rozmowy i być szybkim w działaniu. Zatem, osoba chcąca pracować w tym zawodzie, powinna biegle operować językami, być odporna na stres i pracę pod presją, mieć dobrą dykcję, a także posiadać wysoki poziom koncentracji.

Tłumaczenia konsekutywne - ling4u.pl

W biurze tłumaczeń ling4u dysponujemy zespołem profesjonalnych tłumaczy konsekutywnych, którzy posiadają doświadczenie w różnych branżach i tematach. Są oni w stanie zapewnić dokładne i precyzyjne tłumaczenie, zachowując przy tym naturalny tok rozmowy. Skontaktuj się z nami już dziś, aby zarezerwować termin oraz omówić wszelkie kwestie dotyczące skorzystania z usług tłumacza konsekutywnego z naszego biura tłumaczeń.

 

Dlaczego warto wybrać biuro tłumaczeń ling4u?

Naszym celem jest zapewnienie Klientom profesjonalnej i rzetelnej obsługi w zakresie różnego rodzaju tłumaczeń. Ling4u może się pochwalić szeroką ofertą usług, które świadczone są na wysokim poziomie. Wykonujemy tłumaczenia pisemne, jak również ustne, a w tym tłumaczenia ustne przysięgłe, tłumaczenia ustne symultaniczne czy tłumaczenia konsekutywne. Ling4u posiada również wykwalifikowanych tłumaczy konferencyjnych ustnych, którzy świadczą swoje usługi podczas konferencji lub szkoleń. Oferujemy tłumaczenia z języków: polskiego, angielskiego i niemieckiego. Tłumaczymy teksty z różnych dziedzin życia - z biznesu, prawa czy medycyny. Co więcej, nasze biuro tłumaczeń Ling4u świadczy swoje usługi nie tylko na terenie całej Polski, ale również poza jej granicami. Ponadto, oferujemy korzystne ceny, wysoką jakość świadczeń i terminowość usług. Z pewnością będzie się zadowolonym po skorzystaniu z usług ling4u.pl. Zapraszamy do współpracy, a także do dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą! W zakładce ”Kontakt” można znaleźć wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą na skontaktowanie się z nami. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!