TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE I SPECJALISTYCZNE


Witamy na naszej stronie!
Kompleksowa obsługa w zakresie tłumaczeń.
Zwrot podatku i zasiłki z zagranicy.


534 534 102
krosno@ling4u.pl

O Firmie

Biuro tłumaczeń Ling4u jest profesjonalną firmą tłumaczeniową istniejącą od 2002 roku. Biuro oferuje kompleksową obsługę firm, instytucji i klientów indywidualnych zarówno w kraju, jak i na rynkach zagranicznych, stawiając sobie za cel zapewnienie wysokiej jakości tłumaczeń w przystępnych cenach, bez uszczerbku dla doskonałości obsługi klienta!

Jako biuro tłumaczeń nieustannie staramy się zapewnić wysokiej jakości tłumaczenia w konkurencyjnych cenach. W ramach działalności często występują napięte terminy, a Biuro Tłumaczeń ling4u wykonuje tłumaczenia rzetelnie i zawsze na czas! Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom naszych klientów oraz zapewnić im poczucie zadowolenia z wykonanej przez nas pracy.

Biuro tłumaczeń Ling4u


Zapraszamy do korzystania z naszych usług w zakresie
  • tłumaczeń pisemnych i ustnych
  • szkoleń językowych dla firm i lekcji indywidualnych
Wszystkim klientom gwarantujemy:
      najwyższą jakość usług,
      fachową i profesjonalną obsługę,
      krótki czas realizacji zamówień,
      konkurencyjne ceny.

Szukasz dobrego i rzetelnego biura tłumaczeń, które świadczy usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych? W takim razie jesteś w najlepszym do tego miejscu.

Biuro tłumaczeń ling4u tworzą profesjonalni tłumacze przysięgli oraz tłumacze specjalistyczni. Biuro oferuje szeroki zakres usług, w tym tłumaczenia uwierzytelnione z języka niemieckiego i angielskiego na polski, jak i odwrotnie. Wysoko wykwalifikowani tłumacze ling4u posiadają bogate doświadczenie w tej dziedzinie, a jakość ich pracy jest na najwyższym poziomie.

Ling4u świadczy usługi w zakresie tłumaczenia tekstów o charakterze:

  • technicznym

  • medycznym

  • reklamowym

  • informatycznym

  • ekonomicznym

  • prawnym

  • handlowym

Co więcej, link4u oferuje również tłumaczenia ustne, zarówno dla firm, osób prywatnych, jak i instytucji publicznych. Biuro tłumaczeń link4u posiada także w swojej ofercie szkolenia językowe.

Chcąc uzyskać więcej informacji na temat tłumaczenia polsko-angielskiego, tłumaczenia polsko-niemieckiego lub tłumaczenia przysięgłego online, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 534 534 102 lub kontakt mailowy na adres krosno@link4u.pl.

Zapraszamy!